تماس با ما

هدف سایت تهران لاله زار ارائەی بستری تخصصی برای تولیدکنندگان، پخش کنندگان و فروشندگان محصولات الکتریکی در سراسر کشور می باشد.

با توجه به افزایش استفاده ی روزافزون از فضای آنلاین جهت معرفی و ارایه ی خدمات و افزایش تقاضا جهت فروش محصولات با استفاده از فضای شبکه جهانی اطلاعات، در سال رونق تولید ملی نیاز به وجود سیستم های ارایه خدمات آنلاین به صورت عمومی در داخل کشور به شدت احساس می شود.

 در راستای این هدف سایت تهران لاله زار از سال ۱۳۹۷ کار خود را به صورت رسمی در زمینه ارایه خدمات به بخش الکتریکی کشور آغاز نمود. تهران لاله زار به عنوان اولین و تنها مرجع تخصصی محصولات الکتریکی مفتخر است در خدمت هموطنان گرامی باشد تا بتوانند در یک فضای تخصصی در کنار سایر هم صنفی های خود در بخش خدمات الکتریکی به معرفی محصولات و خدمات خود بپردازند.

 با ثبت نام در سایت تهران لاله زار شما علاوه بر ثبت محصولات و اطلاعات فروشگاه، صاحب یک وبسایت اختصاصی می شوید. اطلاع از بروزترین قیمت ها و محصولات بازار، ارتباط با سایر فروشندگان و تولیدکنندگان و امکان مقایسه و مشاهده محصولات برای خریداران گرامی ، ارائه مقالات علمی در زمینه های تخصصی و عمومی مربوط به دکوراسیون نور و ... از مزایای استفاده از سایت تهران لاله زار برای بازدیدکنندگان گرامی خواهد بود.


  1. آدرس دفتر مرکزی: تهران خیابان لالەزار جنوبی پاساژ بوشهری طبقه اول پلاک ۵۰

شماره تماس دفتر :‌ ۰۲۱۳۳۹۰۷۱۸۴

شماره تلفن همراه : ۰۹۱۲۸۱۸۱۹۰۸


طراحی توسط : شرکت فنی مهندسی و فناوری اطلاعات ویان 


قوانین و مقررات سایت تهران لاله زار 

با ما در تماس باشید

انتقادات ، پیشنهادات و سوالات خود را از طریق فرم زیر با ما در میان بگذارید. در اولین فرصت به پیام شما پاسخ خواهیم داد.